Kurzy balfolku

Naučíme vás tancovat, i kdyby vám celý život tvrdili, že jste dřevo. Hlavní pro nás ale je, abyste si kurzy užili.

Info about regular balfolk courses in English

KURZY ZATÍM KVŮLI EPIDEMII NESPOUŠTÍME. ALE TĚŠÍME SE!

Jakmile bude výuka v rozumné podobě opět možná, pustíme se do toho. Nechte nám na sebe e-mail a my vám napíšeme, až to přijde.

Úterý 18.4520.15

Výživná devadesátiminutovka věnovaná rozšiřování tanečního repertoáru a základům taneční techniky, bez kterých to nejde. Pravidelné lekce jsou tu pro každého, kdo balfolku propadlnebo hodlá propadnout.

Každé úterý v dolním sále Kavárny Liberál, Heřmanova 6, Praha 7

O kousek níž najdete podrobnosti a přihlášku.

Pokud už jste kurzem prošli a základy máte skálopevné, nakoukněte sem.

Úterý od 20.30

Komorní tancovačky po úterních kurzech. Hlavně jako praktika: skvělá možnost si procvičit všechno, co jste se naučili. Přijít ale může kdokoliv, kdo má chuť do tance. Nováčky šetrně zasvětíme, zkušené borce necháme trsat, co srdce ráčí. Samozřejmě na živou muziku.

Pro kurzisty zadarmo, pro ostatní za dobrovolný příspěvek.

Úterky od 20:30 do 22:00 v dolním sále Kavárny Liberál, Heřmanova 6, Praha 7.

Jednou měsíčně, středa 19.00–22.00

Něco mezi tancovačkou a neformální výukou. Všechny tance se naučíte na místě a hned je zatancujete na živou muziku. Nejlepší seznámení s balfolkem!

Vstupné dobrovolné, příspěvek na kapelu vítán!

Konkrétní data a místa se budou objevovat v kalendáři. Nejlépe ale sledujte náš Facebook, to vám pak zaručeně nic neuteče.

PRAVIDELNÉ KURZY

CO VÁS ČEKÁ?

Osvojíte si široký repertoár tanců, které využijete nejen na našich tancovačkách, ale po celé Evropě. Samozřejmostí jsou základy taneční techniky, aby se nám všem společně tančilo příjemně a bezpečně.

Nemusíte se hlásit v párech
. Stejně se střídáme, takže na místě vždycky někoho najdete. Ale určitě vezměte někoho s sebou. Víc lidí, víc radosti.

Pokud už máte základní kurzy za sebou a z tancovačkového repertoáru vás nic moc nepřekvapí, vězte, že pro vás letos chystáme také lekce pokročilejší taneční techniky jednou měsíčně. Detaily ještě ladíme, ale co zhruba očekávat se dozvíte tady.

CO ZA TO?

Za celou sezónu zaplatíte jen 4 600,- peněz. To je 110 korun za hodinu.

Pololetí vás vyjde na 2 700,- a je to.

Pokud nás zavřou doma, vrátíme vám poměrnou část předplatného – co neodučíme, to neplatíte.

Jeden celý večer pro ty, kdo chodí jako noty na buben, je za 250,- a hotovo.

Cokoliv si samozřejmě můžete kdykoliv přijít nezávazně a zadarmo vyzkoušet.

CO NA SEBE?

Cokoliv, v čem se vám pohodlně hýbe. Doporučujeme boty bez podpatku, ale ani to není podmínkou. Může se stát, že se zapotíme, takže tričko na převlečení se určitě hodí. Ani deodorant není na škodu, zvlášť jestli chcete zůstat i na večerní tancovačku.

Sledujte nás na Facebooku!

1 day ago

Balfolk.cz

Kurzisté, zbystřete!

Měli jste předplacenou minulou, covidem ukousnutou sezónu? Víme o vás – máte u nás slevu na příští běh kurzů, i kdybychom na něj měli čekat třeba dva roky. Totéž platí pro příští celodenní sobotní seminář s tancovačkou. Tak se těšte.

PS: Pokud vás virus zahnal do finančních nesnází a namísto slevy byste potřebovali peníze vrátit, určitě se ozvěte – něco vymyslíme.
... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

2 days ago

Balfolk.cz

Úvodní fotka uživatele Balfolk.cz ... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

7 days ago

Balfolk.cz

Milé tanečnice, milí tanečníci,

je nám to líto, ale taneční sezónu opět válcuje sezóna virová. Úterní kurzy balfolku proto v říjnu nespustíme a počkáme, až se budeme zase moct chytit za ruce s klidným srdcem. Zatím se opatrujte a nezapomeňte, že jádrem balfolku je hudba – a tu mezi sebou naštěstí můžeme šířit dle libosti.

Buďte zdrávi!
... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

2 weeks ago

Balfolk.cz

Balfolk.cz ... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

3 weeks ago

Balfolk.cz

Zrána je chladno, všimli jste si? To znamená jediné: nová sezóna kurzů balfolku je za rohem. Přihlaste se a přijďte. Nebo naopak – je to na vás.
balfolk.cz/kurzy-balfolku-2/
//
Those cool mornings... It feels like a new season of balfolk lessons will soon begin. Register and come. Or the other way around – up to you.
balfolk.cz/kurzy-balfolku-en/
... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

3 weeks ago

Balfolk.cz

Úvodní fotka uživatele Balfolk.cz ... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

5 months ago

Balfolk.cz

Co posloucháme v karanténě dneska? Rovných 77 skladeb, které věnovali francouzští (post)lidoví muzikanti do téhle štědré kompilace. Spoustu jich možná znáte, jinou spoustu určitě ne.

K poslechu zadarmo – stáhnout si celý ten balíček můžete za dobrovolný příspěvek, kterým podpoříte podfinancované francouzské nemocnice. Což samozřejmě není tak záslužné, jako sbírat víčka na české děti, ale stejně to trochu dobra udělá. Tak hop!

COVID MEGAMIX Vol.19, by COVID MEGAMIX
77 track album
... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku

5 months ago

Balfolk.cz

Co posloucháme v karanténě a v depresi? Prastaré a legendární album Celtic Procession, které má sice v názvu Kelty, ale ve skutečnosti je to v podstatě experimentální jazzový minimalismus na tradiční nástroje. Na začátku devadesátých let, přátelé.

A děláme to hlavně proto, že dneska Jacques Pellen odešel v dlouhém Covid Procession navždycky. Budiž mu cesta lehká. Zářil na nebi Bretonské muziky dlouho, zahrál si v podstatě s každým, kdo něco znamenal – propouštíme ho s těžkým srdcem, ale v míru a pokoji. Kvůli karanténě stejně v podstatě nikde jinde než v pokoji nikdo být nemůžeme.
... Více...Zkrátit

Prohlédnout na Facebooku